NUR BATUR'UN OĞLU BODRUM'DA EVLENDİ

Gazeteci-Yazar Nur Batur'un oğlu Celal Bora Batur, Aslı Selen Çalışkan ile Bodrum'da...

NUR BATUR'UN OĞLU BODRUM'DA EVLENDİ
Gazeteci-Yazar Nur Batur'un oğlu Celal Bora Batur, Aslı Selen Çalışkan ile Bodrum'da düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Bora ve Çalışkan çifti için Bitez beldesindeki Ambrosia Otelde düğün töreni düzenlendi. Düğüne, Nur Batur'un gazeteci arkadaşları, sanat, spor ve iş dünyasından tanınmış simalar ile İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi David Reddaway da katıldı.

Keyifli bir ortamda düzenlenen törende Aslı Selen Çalışkan ve Celal Bora Batur'un heyecanları gözlerinden okunuyordu. Genç çift birbirlerine "evet" diyerek mutluluğa ilk adımı attılar. Batur çifti daha sonra davetliler huzurunda ilk danslarını yaptılar.

Düzenlenen düğün törenine katılan İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi David Reddaway Kent Habere yaptığı açıklamada, "böyle güzel bir atmosferde bulunmak çok güzel. Daha mutlu bir ortam olabilir mi' Çok güzel bir ortamdayız" dedi.

Düğündeki rahat ortamı ve Bodrum'un havasını çok beğendiğini belirten Reddaway, "Herkesin ne kadar rahat olduğunu gördüm. Ortamı çok kıskandım. Çünkü benim ülkemdeki düğünlerde ne zaman yağmur yağacağı belli olmaz. Çok güzel bir düğün. Bodrum'a daha önce bir kaç kez geldim. Yetkililerle ilgili görüşmelerim de oldu" diye konuştu.

Reddaway, Taksim Gezi Parkı ile ilgili sorulan soruya ise, "Ben buraya düğün için geldim o konuyla ilgili konuşmayalım" yanıtını verdi.

Gazeteci-Yazar Nur Batur ise, çok mutlu bir gün yaşadığını anlatarak, şunları söyledi:

"Benim açımdan çok mutlu bir gün, oğlumun düğününde sevdiklerimizle beraber olmak. Anlaştığı, sevdiği nişanlısıyla evlenmeye karar vermesi gerçekten çok güzel. Yeni bir hayata başlıyorlar. Onlara sevgi, saygı ve şans diliyorum. Onların her zaman arkasında olacağız. Gerçekten çok güzel bir atmosfer" dedi.

Yaşamlarını Ankara'da sürdürdüklerini ifade eden Batur, Bodrum'u çok beğendiklerini ve düğünlerini burada yapmaya karar verdiklerini dile getirdi.

Düğün töreni çalan müzikler eşliğinde gece geç saatlere kadar devam etti.