Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 10:11:04' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 10:11:04' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=10 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658345

OKULLAR KAPANDI, YERLİ AKINI BAŞLADI

Okulların tatile girmesi, yerli turistlerin en fazla tercih ettiği Güney Ege'de...

OKULLAR KAPANDI, YERLİ AKINI BAŞLADI
Okulların tatile girmesi, yerli turistlerin en fazla tercih ettiği Güney Ege'de hareketliliğin artmasına neden oldu.

Rotasını Güney Ege'ye çeviren yerli turistlerin öncelikli tercihleri arasında Bodrum bulunuyor. Bodrum Otelciler Derneği yetkilileri, ilçede günlüğü 30 liradan başlayıp 250 liraya kadar olan otel ve apart oteller bulunduğu bilgisini verdi.

Yerli turistler için tesislerinde bütün hazırlıklarını tamamladıklarını belirten turizmciler, okulların kapanmasıyla birlikte Haziran'ın ikinci yarısı, Temmuz ve Ağustos aylarında büyük oranda doluluk beklediklerini dile getirdi.

Bodrum denince akla ilk gelen tatil mekanlarından Türkbükü'ndeki hareketlilik de dikkat çekti. Beldedeki plaj ve iskelelerde ise iş ve sanat dünyasından bir çok ünlü boy göstermeye başladı. Kumbahçe, Paşatarlası, Gümbet, Bitez, Gündoğan, Yalıkavak ve Ortakent sahillerinde ise hareketlilik arttı.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Genel Sekreteri Orhan Kavala, yerli turistlerin önceden rezervasyon yaptırmaları durumunda, fiyat açısından avantajlı tatil imkanı bulabileceklerine işaret ederek, ''Önceden rezervasyon yaptırmayan turistlerin Bodrum'da Temmuz ve Ağustos aylarında yer bulabilmeleri biraz zor. Bu yıl Mısır ve Tunus gibi ülkelerde yaşanan olaylar nedeniyle bu tarafa doğru bir kayma oldu.

Turizmde yüzde 10 oranında bir artış bekleniyor. Temmuz ve Ağustos aylarının çok yoğun geçeceğini tahmin ediyoruz.'' dedi