RESMİ BAYRAMLAR KUTLAMALARI PROGRAMLANIYOR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor...

RESMİ BAYRAMLAR KUTLAMALARI PROGRAMLANIYOR
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı öncesinde kutlama programlarının planlanması ile emniyet tedbirlerinin görüşüldüğü bir toplantı yapıldı.

Sabah saatlerinden Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan başkanlık etti. Toplantıya Daire Amirleri, Bodrum Merkez İlk-Orta Okulları, Lise ve dengi okulların müdürleri, Beden Eğitimi Öğretmenlerinin yanı sıra Belediye, Garnizon Komutanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri de katıldı.

Kutlama programlarının planlanması ile emniyet tedbirlerinin görüşüldüğü toplantıda, 23 Nisan ve 19 Mayıs bayramlarının, çelenk konulmasından, fener alaylarına, öğrenciler tarafından hazırlanacak gösterilerden, cadde ve sokakların süslenmesine kadar pek çok konu görüşüldü.

Tören günlerinde geçmişte yaşanan bazı aksaklıkları dile getiren okul müdürlerine, Kaymakamı Dr.Gödekmerdan; Bu günlerin milli bayram ve önem arz eden günlerden olduğunu, her hangi bir aksaklığa meydan verilmemesini, gösterilerin yapılacağı stadyum çevresinde gerekli düzenlemenin yapılmasını istedi.