SAĞLIK VAKFININ ÖZEL MİSAFİRLERİ

Bodrum Sağlık Vakfı, TED Bodrum Koleji öğrencilerini misafir etti. Bodrum Sağlık...

SAĞLIK VAKFININ ÖZEL MİSAFİRLERİ
Bodrum Sağlık Vakfı, TED Bodrum Koleji öğrencilerini misafir etti.

Bodrum Sağlık Vakfı Eğitim ve Halkla ilişkiler birimleri ile TED Koleji arasından yapılan karşılıklı görüşmeler sonucunda geçtiğimiz gün 4. sınıflarından 15 öğrenci Vakfı ziyaret etti.

Sınıfların ve atölyelerin gezdirilmesi ve tanıtılması ile başlayan etkinlik, Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu 2. Başkanı İbrahim Akkaya’nın da katılması ile soru cevap şeklinde devam etti.

Tek tek tüm öğrencilerle el sıkışan ve isimlerini alan İbrahim Akkaya, çocukların son derece yaratıcı ve merak dolu sorularını cevaplarken, Bodrum Sağlık Vakfı’nın ilerlemesi ve gelişmesi için herkese görev düştüğünü, özellikle bu kadar ilgili çocuklarla bir araya geldiği için çok mutlu olduğunu belirtti.

Bu ziyaretten son derece mutlu olan TED Koleji öğrencileri ve öğretmenleri de, Bodrum Sağlık Vakfı’nı tekrar ziyaret etmek istediklerini ve ilerleyen süreçte beraber hazırlanacak projelerle Bodrum Sağlık Vakfı’na katkı sağlamak istediklerini söyledi.

Özellikle diğer okullardan farklı olarak yaz aylarında Bodrum Sağlık Vakfı’nın çalışmalarına devam ettiğini öğrenen çocuklar, seramik ve müzik atölyelerinde gönüllü çalışarak hem boş zamanlarında kendilerini yeni hobiler kazandırmaktan, hem de Bodrum Sağlık Vakfı çalışmalarına yardımcı olmaktan mutlu olacaklarını belirttiler.