Sanat ve Antika Fuarı Açılıyor

Bodrum Sanat Fuarı, 5’inci yılında sanatın yanında Antika eserlere de yer vererek ‘Bodrum Sanat ve Antika Fuarı’ ile misafirlerine kapılarını açıyor.

Sanat ve Antika Fuarı Açılıyor

Bodrum Belediyesi, Bodrum Belediyesi Gıda AŞ, Bodrum Kültür A.Ş, Milas Belediyesi, BODTO, MİTSO, destekleri ile DEMOS Fuarcılık tarafından düzenlenen “5. Bodrum Sanat ve Antika Fuarı’nın 1. Edisyonu, 6 Temmuz saat 17.00’da Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenecek açılış töreni ve kokteylle tekrar sanatsevereler ile buluşuyor.

Yaklaşık 30 galeri, 20 antikacı, yurt içi ve yurtdışından 300 sanatçı, koleksiyonerler ve sanatseverleri bir araya getiren fuarda Dünya’ca ünlü galeri, sanatçı, kurum ve kuruluşlarını uluslararası iki edisyonda buluşacak. İlk edisyonu; 6 Temmuz-9 Temmuz 2023, ikinci edisyonu; 24 Ağustos–27 Ağustos 2023 tarihlerinde düzenlenecek fuarda klasik, modern ve çağdaş sanatçıların resim, heykel ve enstalasyon çalışmalarının yanı sıra plastik ve görsel sanatlara ilişkin üretim ve canlı performanslar da yer alacak. 

Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde 6 Temmuz 2023 Perşembe günü açılış töreni yapılacak Bodrum Sanat Ve Antika Fuarı, sanat dostu Volkan Boya’nın sponsor olduğu renkli kokteylin ardından, 7.8.9 Temmuz günlerinde 13:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.