Seçim Öncesi Bodrum'a da Uğradı

Ak Parti'nin 14 Mayıs seçim kampanyasında ağırlıklı yer bulan unsurlardan biri olan Türkiye'nin yerli otomobili TOGG, Bodrum’a getirildi. Ak Parti seçim minibüsü eşliğinde ilçe meydanına gelen 48 TOGG 48 plakalı otomobile, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Seçim Öncesi Bodrum'a da Uğradı

Tanıtım amacıyla Muğla’ya getirilen TOGG'un ilk durağı Bodrum oldu. Konacık Mahallesi’ndeki bir galeride şarj işlemleri yapılan otomobil, daha sonra Ak Parti’nin seçim otobüsü ile birlikte Bodrum Belediye Meydanı’na getirildi.

Burada otomobile vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar, otomobilin önünde ve içerisinde fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Otomobilin şoför koltuğuna oturan Ak Parti Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kara, “Gerçekten çok güzel bir otomobil. Ülkemiz için çok güzel bir gurur. Devletimizden Allah razı olsun.” dedi. 

Otomobilin, ekranda göründüğünden daha iyi olduğunu dile getiren Ferudun Katar ise “Canlı canlı ilk defa görüyorum. Gerçekten tüylerim diken diken oldu. Gurur duyuyorum, onur duyuyorum. Gerçekten de harika bir eser olmuş. Vatana, millete, Türkiye Yüzyılı vizyonuna hayırlı olsun. İnşallah bununla da kalmayacaktır, devamı gelecektir diye düşünüyorum.” ifadelerini kullandı. 

TOGG Bodrum’un ardından Milas, Yatağan ve Muğla’ya götürüleceği açıklandı.