SEÇİM ÖNCESİ GEREKSİZ HAREKETLER!

Neredeyse yapılan her türlü seçim öncesi yaşanan anlamsız eylemlerden biri daha...

SEÇİM ÖNCESİ GEREKSİZ HAREKETLER!
Neredeyse yapılan her türlü seçim öncesi yaşanan anlamsız eylemlerden biri daha önceki gece tekrarlandı. 9 Şubat'ta yapılacak olan Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimleri öncesinde Şoförler Odası Başkan Adayı Hasan Kablı'nın Bodrum Devlet Hastanesi kavşağında bulunan reklam afişine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce fiziksel saldırıda bulunularak zarar verildi.

Üzerinde "Birlik, Beraberlik ve Barış İçinde çalışma için geliyoruz" yazan ve yönetim kurulu üyeleri ile başkan adayı Hasan Kablı'nın fotoğrafının bulunduğu afişin sprey boya ile boyanarak zarar verildiği görüldü.

Reklam afişine zarar verildiğini öğrenen Hasan Kablı sabah saatlerinde olay yerine geldi. Yaşanan olaydan üzgün olduğunu ifade eden Kablı konuyla ilgili olarak, şunları söyledi;

"Bu seçim üstü yapılan çok ayıp bir şeydir. Böyle bir şeye hiç gerek yoktu. Gemiyi ilk önce fareler terk edermiş" diye konuştu.

Gümbet Minibüs Kooperatifinden ve Kablı'nın ekibinde yer alan Nafiz Doğan ise, tepkisini şöyle dile getirdi:

"Barış ve birlik içinde çalışmak için geliyoruz dedik ama bu seçim arifesinde yapılan etik bir davranış değil. Bunlar çirkin olaylar, daha barışçıl bir şekilde seçimin devam etmesini istiyoruz" dedi.