Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:51:25' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:51:25' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658336

Şehitler İçin Lokma Hayrı

Ak Parti Bodrum İlçe Gençlik Kolları tarafından İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırıda hayatını kaybedenler ve şehitler için lokma hayrı yapıldı.

Şehitler İçin Lokma Hayrı

Eski Otogar altında gerçekleştirilen lokma hayrına İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Azat Erol Ataş ile Gençlik Kolları üyeleri katıldı. Lokma hayrı yapılan kamyonete de İstiklal Marşı’nın 5’inci kıtası yazıldı. 

Etkinlikte basın mensuplarına bir açıklama yapan Ak Parti Bodrum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Azat Erol Ataş, şunları söyledi:

“İstanbul Taksim İstiklal Caddesi’nde yakın tarihte yaşanan patlamada hayatını kaybeden, şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Biz de bu üzücü olaya istinaden toplumda farkındalık yaratmak adına Ak Parti Bodrum İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı olarak vatandaşlarımıza bir hayır lokması dağıtmak istedik. İnşallah bir daha böyle üzücü olaylar yaşanmaz. Allah’ın izniyle devletimiz bütün güvenlik birimleriyle, kolluk kuvvetleri ile sürecin takipçisi. Devletimizin gücü büyük. PKK’sı, FETÖ’sü, DHKP-C’si aklınıza gelebilecek ne kadar hain terör örgütü varsa devletimiz hepsiyle baş edebilecek güce de sahiptir. Ben, ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez’ diyorum. Allah şehitlerimize rahmet eylesin; vatandaşımıza, devletimize, milletimize sabır versin. Birliğimiz, dirliğimiz daim olsun inşallah.”