Sessiz Müzayede Heyecanı Sürüyor

Bodrum’da ilgiyle gerçekleşen, sanatseverlerin, önemli çağdaş ressamların eserlerine kendilerinin değer biçebileceği sessiz müzayede heyecanı devam ediyor.

Sessiz Müzayede Heyecanı Sürüyor

Bodrum’da ilgiyle gerçekleşen, sanatseverlerin, önemli çağdaş ressamların eserlerine kendilerinin değer biçebileceği sessiz müzayede heyecanı devam ediyor. Sanata farklı bir bakış açısı getiren sessiz müzayede Oasis Sanat Galerisi’nde beşinci kez sanatseverlerle buluşuyor. 

Bodrum'da Oasis Sanat Galerisi’nde önemli çağdaş ressamların eserlerinin yer alacağı sessiz müzayedenin 5. si, 30 Nisan Salı günü  www.sessizmüzayede.com'da başlıyor. Oasis Sanat Galerisi ve Arp Sanat Galerisi'nin iş birliğiyle düzenlenecek müzayedede Türk ve yabancı çağdaş sanatçıların eser seçkisi yer alıyor. Yusuf Bilge, Hikmet Çetinkaya, Haluk Evitan, Hüseyin Macar gibi sanatçıların eserlerini sanatseverler www.sessizmüzayede.com'dan ve Oasis Sanat Galerisi’ni ziyaret ederek eserleri görebilecekler. 

Müzayedenin özelliği ise internet sitesi üzerinde açık arttırmaya sunulacak eserlerin nominal değerleri üzerinden sanatseverlerin kendi fiyat tekliflerini oluşturabilmeleri. 17 Mayıs Cuma günü saat 19.00‘a kadar devam edecek sessiz müzayede, Oasis Sanat Galerisi ve www.sessizmüzayede.com üzerinden tüm sanatseverler ve koleksiyonerlere ulaşabilecek. Oasis Sanat Galerisi’nden ve 0252 317 00 02 Dahili :12 nolu telefondan eserlere teklif verilebilir.