Sloganları; Bizden İyisi, Doğanın Kendisi

Kuruyemişte kalite geleneğini yaklaşık 140 yıl önce Malatya’da başlatan Malatya Pazarı Palancı Kuruyemişçilik, Bodrum’a şube açtı. Bodrum şubesinde eve servis hizmeti de veriliyor.

Sloganları; Bizden İyisi, Doğanın Kendisi

Malatya Pazarı, ülkemizin farklı yörelerindeki sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünleri “Bizden iyisi, doğanın kendisi” sloganıyla müşterilerine ulaştırmaya ilk günkü hızla devam ediyor. 

İstanbul’da 1960’lı yıllarda Mısır Çarşısı’nda başlayan yolculuğunu Türkiye genelinde alışveriş merkezlerine ve yurt dışında birçok noktaya yayan Malatya Pazarı Palancı Kuruyemişçilik, son olarak Bodrum Çarşı Mahallesi Artemis Caddesi’ne bir şube açarak kuruyemişler, kuru meyveler, lokumlar, yöresel tatlar ve hediyelik ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesini satış noktasında ve online satış seçeneğiyle tüketici ile buluşturuyor. 

Malatya Pazarı Palancı Kuruyemişçilik’ten yapılan açıklamada “Güvenli üretim, göze hitap eden şık sunumlarımız ve insan sağlığını en ön planda tuttuğumuz Bodrum şubemizde online katalogumuz ile tüketicilere sağlıklı ürünler ulaştırıyoruz. Bodrum’da kendi sektöründe eve servis hizmeti yeniliğini getirerek büyük bir talebe cevap vererek yılların getirdiği tecrübe ve güvenle tüketicilerin ihtiyaçlarına en kısa sürede, en sağlıklı şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz” denildi.