TÜRSAB'da 10 Ekim'de Seçim Var

Türkiye Seyahat Acentaları (TÜRSAB) Bodrum Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, 10 Ekim'e yapılacak seçimde tekrar aday olduğunu açıkladı.

TÜRSAB'da 10 Ekim'de Seçim Var

TÜRSAB Bodrum'un Gümbet Mahallesi binasında gerçekleştirilen toplantıda basın mensuplarına açıklama yapan Aslan, iki dönem yaptığı başkanlığa tekrar aday olduğunu ifade ederek şunları söyledi;

"Değerli Meslektaşlarım. Tam 30 yıldır Turizm sektöründe birçok görevde bulundum. Bugüne kadar mesleki olarak edindiklerimi, bu sektöre borçluyum. 18 yıldır kendi seyahat acentamla Bodrum başta olmak üzere Ege bölgesinde faaliyet göstermekteyim. Bu bölgeye ve mesleğe olan inancımı, en zor dönemlerinde bile kaybetmedim. Bir destinasyonda çeşitlilik sağlamak için her türlü ürüne sahip olan bu bölgede, iki dönemdir Türsab Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı yapmaktayım. Turizm paydaşlarımız ve ilgili tüm kurumlar ile daha güzel bir geleceği kurabileceğimize, çeşitlendirebileceğimize ve tanıtacağımıza inanıyorum. Mesleğime olan saygım ve borcumu ödemek, sizlerle birlikte yönetmek için bir dönem daha Bodrum Bölge Temsil Kurulu Başkanlığına adayım. Türsab nezdinde yapılacak tüm seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını dilerim."