UNIVERSAL HOSPITAL BODRUM'DA YENİ YÖNETİM

2000 yılından beri faaliyette olan Universal Hospital Bodrum'un yönetim şeklinde...

UNIVERSAL HOSPITAL BODRUM'DA YENİ YÖNETİM
2000 yılından beri faaliyette olan Universal Hospital Bodrum'un yönetim şeklinde yeni bir yapılandırma gerçekleştirildi.

Universal Hospital Bodrum bundan sonra Başhekim, 4 Başhekim Yardımcısı ve Genel Müdür Yunus Türker'den oluşan bir icra kurulu tarafından yönetilecek.

Yeni Dönem Başhekimi ise Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ahmet Nur Tural oldu. Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr.Osman Akdemir, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tahir Ateş, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr .Birol Esen, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Muaffak Bağdatlı Başhekim Yardımcılıkları görevlerine getirildiler.

Universal Hospital Bodrum'dan yapılan açıklamada hızla gelişmekte olan Bodrum Yarımadasında yerli ve yabancı herkese yüksek teknoloji ile tüm branşlarda uzman doktorlarla sağlık hizmeti vermeye devam edileceği vurgulandı.

Giderek artan hasta sayısı nedeniyle daha kaliteli bir sağlık hizmeti vermek için yeni ve dinamik bir oluşum içinde olduklarını söyleyen Universal Hospital Bodrum yöneticileri 2013 sezonunda yeni branş hekimleri ile kadrolarını güçlendireceklerini belirttiler.