Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 05:18:28' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 05:18:28' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=05 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658173

VOSVOSCULARDAN BAYRAM TURU…

Vosvos Fun Club üyeleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Bodrum'da...

VOSVOSCULARDAN BAYRAM TURU…
Vosvos Fun Club üyeleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Bodrum'da şehir turu attı.

Vosvos Fun Club üyeleri, klasik otomobilleriyle Bodrum'un Bitez beldesindeki kamp alanında toplandı. Buradan başlayarak şehir turu atan vosvos tutkunları İskele Meydanı'nda mola verdi.

Üzerinde Türk bayrağı ve Atatürk posterleri bulunan otomobiller, turistlerin ve vatandaşların arasından alkışlar arasında geçti. Vatandaşlar marşlar söyleyerek ve bayrak sallayarak vosvos tutkunlarına destek verdi.

Vosvos Fun Club Başkanı Sulhi Baybar, gazetecilere yaptığı açıklamada etkinliğe İzmir, Ankara, İstanbul, Muğla, Antalya ve Aydın gibi illerden 1961 modelden 1974 modele kadar 40 otomobilin katıldığını söyledi. Baybar etkinliği, Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamak ve Atatürk'ün izini yaşatmak için düzenlediklerini belirtti.

1974 model vosvos otomobiliyle şehir turuna katılan Didem Pekdemir otomobilinin çok iyi durumda olduğunu ve turdan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Kerem Evliyazede isimli vosvos tutkunu ise gece geç saatlerine kadar tura devam edeceğini, Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamaktan keyif aldığını kaydetti.