YARALI HALİYLE KAÇTI…

Akşam saatlerinde Gümbet Mahallesi Pazar yeri yakınındaki kontrolsüz kavşakta meydana...

YARALI HALİYLE KAÇTI…
Akşam saatlerinde Gümbet Mahallesi Pazar yeri yakınındaki kontrolsüz kavşakta meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.

Ali Bilgen isimli vatandaş kullandığı 48 LZ 898 plakalı otomobili ile evine doğru giderken, Gümbet Pazar yeri yakınlarına geldiği sırada sürücüsünün kimliği tespit edilemeyen 48 UP 764 plakalı bir motosiklet hızla gelerek otomobilin sol arka çamurluğuna çarptı.

Kazayı görenlerin beyanlarına göre çarpışmanın etkisiyle kafasından yaralanan motosiklet sürücüsü kazadan sonra motosikletini yolun kenarına park ederek olay yerinden uzaklaştı. Kaza mahalline gelen polisler olay ile ilgili soruşturma başlatarak kaza yerinden ayrılan yaralıyı bulmak için çalışma başlattılar.

Kaza anında otomobilde bulunan Çetin Bilgen, farı yanmayan motosikletin gelerek yandan kendilerine vurduğunu, şahsın başından yaralandığını, motosikletini kaza yerinden kaldırdığını, kendilerinin bütün uyarılarına rağmen şahsın alkollü olduğu için kendilerini dinlemediğini iddia etti.

Yaralı halde kaza yerinden ayrılan sürücünün kullandığı ve kazadan sonra kullanılmaz hale gelen 48 UP 764 plakalı motosiklet çekici yardımıyla kaza mahallinden kaldırıldı.