Yayılmaya ve Can Almaya Devam Ediyor

Koronavirüs salgını tüm hızıyla sürerken, Bodrum'da da hem vaka sayısındaki artış hem de hastalığa bağlı ölümler sürüyor. Bodrum’da yaşayan 56 yaşındaki Ercan Gürses, koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirirken, yine uzun zamandır Bodrum'da yaşayan ünlü televizyon sunucusu Hülya Uğur hastalık nedeniyle tedavi altına alındı.

Yayılmaya ve Can Almaya Devam Ediyor

Edinilen bilgiye göre Bodrum’un Turgutreis Mahallesi’nde yaşamını sürdüren 56 yaşındaki Ercan Gürses, bir süre önce rahatsızlandı. Yapılan test sonucu pozitif çıkan ve durumu kötüleşen Gürses, Milas Devlet Hastanesi’ne yatırılarak tedavi altına alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Gürses bugün sabah saatlerinde yaşama veda etti. Gürses'in vefatı yakınları ve sevenlerine büyük üzüntü yaşattı. 

Ercan Gürses’in yarın covid-19 tedbirleriyle Yukarı Akçaalan Mezarlığı’na defnedileceği belirtildi. 

Öte yandan Bodrum'da yaşayan bir dönemin ünlü televizyon sunucusu Hülya Uğur da koronavirüse yakalanan isimler kervanına katıldı. Rahatsızlığı nedeniyle yapılan kovid-19 test sonucu poiztif çıkan Bodrum'da özel bir hastanede tedavi altına alındı. Uğur rahatsızlığını sosyal medya hesabından duyurdu.