Yönetim Kadrosu Belirlendi...

11 Kasım 2021 tarihinde kuruluşunu tamamlayarak faaliyete başlayan Bodrum İş İnsanları Derneği, seçimli ilk genel kurulunu yaparak yönetim kadrosunu belirledi.

Yönetim Kadrosu Belirlendi...

Bodrum iş dünyasında faaliyet gösteren ve ağırlı genç girişimcilerden oluşan farklı sektörlerden firmaların temsilcileri, yeni bir iş insanları derneği çatısı altında buluştu. Bodrum'da iş insanları arasındaki iletişimi güçlendirmek, iş dünyasının sorunları ve çözüm önerileri konusunda çalışmalar yürütmek ve sosyal sorumluluk projeleri ile Bodrum'a katkı sağlamayı amaçlayan Bodrum İş İnsanları Derneği ilk genel kurulunu Türkbükü Borsa On The Beach'te gerçekleştirdi.

Saygı duruşu ve İstikal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantıda divan kurulu oluşturulmasının ardından kurucu yönetimin faaliyet raporu okunarak ibra edildi. Daha sonra yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimine geçildi. Yapılan oylamada derneğin başkanlığına Mete Yılanlı, Başkan yardımcılığına Burak Aslanpınar, genel sekreterliğe ise Mustafa Öztabak seçilirken, yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Tolga Algül, Mehmet Şahin Şevk, İsmail Karaşehirli, Ece Yıkmaz Uygun, Erdal Cindoruk, Asiye Poyraz, Güray Kapusuzoğlu, Cansu Demiral, Volkan Şahin, Barış Özçelik ve Kaan Çığsar. 

Derneğin denetleme kuruluna ise Mustafa İlker, Bahadır Akın ve Anıl Alpaslan seçildi.

Dernek başkanlığına seçilen Mete Yılanlı kuruluş aşamasında 40 üyeyle yola çıktıklarını, amaçlarının Bodrum ekonomisine sağladıkları katkıları güçbirliği ile artırmak ve bölgenin hem iş hem sosyal hayatına faydalı projeleri hayata geçirmek olarak vurgulayarak, çok farklı sektörlerden önemli firmaların katılımıyla sürekli güçlenen bir sivil toplum kuruluşu hedefiyle çalışacaklarını söyledi.