Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:39:13' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:39:13' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657513

ZEHRA TEYZEYE DEVLET ELİ UZANDI

Geçtiğimiz günlerde Kent Haber'in gündeme getirdiği Zehra Korudağ'ın yaşam mücadelesi...

ZEHRA TEYZEYE DEVLET ELİ UZANDI
Geçtiğimiz günlerde Kent Haber'in gündeme getirdiği Zehra Korudağ'ın yaşam mücadelesi yetkilileri harekete geçirdi.

Yokuşbaşı Mahallesi 2221 Sokak'taki bir gecekonduda yaşam mücadelesi veren KOAH hastası Zehra Korudağ'ın evine Kaymakamlık ve Belediye ekipleri geldi.

57 yaşındaki eski milli piyango bilet satıcısı Korudağ temizlik malzemeleri ile evine gelen yetkilileri karşısında görünce gözyaşlarına hakim olamadı.

Zehra Korudağ'ın durumunu yerinde gören belediye ekipleri evde hummalı bir temizlik çalışması başlattı. Çalışmaları yerinde gözlemleyen Kaymakamlık yetkililerden alınan bilgiye göre Korudağ'ın bazı sosyal yardımlardan faydalandırılacağı öğrenildi. Geçmiş dönemlerde de bazı yardımlar aldığı öğrenilen Zehra Korudağ yetkililere teşekkür etti.

Akşam saatlerine kadar süren temizlik çalışmaları sonrasında bazı hayırsever vatandaşlarında Zehra Teyzeye yardım etmek istedikleri öğrenildi.

Duygularını Kent Haber'e aktaran Zehra Korudağ "Allah razı olsun, Allah hiç kimseye bunları yaşatmasın. Ben yaşadım hiç hoşuma gitmiyor. Ben bunların yaşanmasını hiç istemezdim ama oldu. Bu bir çaresizlik, benim tercihim değildi. Ben neden saçımı tarayıp, giyinip deniz kenarında bir kahve içmeyeyim" dedi.