24°
Hava Durumu
Hissedilen : 24.2°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 6.0 Km/S - Bati
Nem : 55%
canlı izle
KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA!..
Tarih: 18/05/2017
Kaynak: Kent Haber
KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA!..
Bodrum’da sık sık kazaların yaşandığı kavşakta bugün bir kaza daha meydana geldi. Kaza anı çevredeki güvenlik kamerasınca saniye saniye görüntülendi.

Alınan bilgiye göre Konacık Mahallesi Seyyit Onbaşı Caddesi ile Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nin kesiştiği kavşakta 07 FIE 87 plakalı otomobille 61 BC 936 plakalı otomobil çarpıştı. Sık sık maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazalarının meydana geldiği kavşakta yaşanan son kazada yaralanan bir kişi ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazazedenin hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirilirken kazaya karışan araçlar çekici yardımıyla bölgeden kaldırıldı.

Kaza anları ise çevredeki bir güvenlik kamerasınca saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde iki otomobilin çarpışma anı ve sonrasında yaşananlar görülüyor.

Çevrede yaşayan vatandaşlar ise bölgede çoksık ve ciddi kazaların yaşandığını belirterek yolda hız kesici kasisler ve kazayı önleyici tedbirler alınması gerektiğini dile getirdi. Öte yandan aynı kavşakta geçtiğimiz Mart ayında da haber bültenlerine yansıyan bir kaza olmuş, istinat duvarında askıda kalan cipte sıkışan vatandaş ağır yaralanmıştı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30