10 Öğretmenden 10 Kasım'a Özel Şarkı

Bodrum’da görev yapan müzik 10 öğretmeni, 10 Kasım’a özel bir şarkı hazırlayıp klip çekti.

10 Öğretmenden 10 Kasım'a Özel Şarkı

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete irtihalinin 82. yıl dönümünde saygı ve minnetle anılıyor. 

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 10 müzik öğretmeni Atatürk’ün ebediyete irtihalinin yıldönümü dolayısıyla bir eser hazırladı. Söz ve müziği Ortakent Kerem Aydınlar Ortaokulu Müzik Öğretmeni Hüseyin Turgay Kutluğ'a ait eserin aranjörlüğünü Gürdal Karagöz yaptı. Eserin klip çekimleri ise Arslan Production tarafından gerçekleştirildi. 

"10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası" dolayısıyla hazırlanan “Ata’ya Minnet” isimli eserde imzası olan öğretmenler ise şu şekilde;

“Gülriz Donanmış, Hasan Genç (Suzan Abdülhakim Bilgili Ortokulu Müzik Öğretmeni), Ferah Utku Pekdemir (Gölköy Ahmet Naci Coşkunoğlu Ortaokulu Müzik Öğretmeni), Şahin Kapar (Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni), Serap Erkefeli (Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu Müzik Öğretmeni), Hüseyin Turgay Kutluğ (Ortakent Kerem Aydınlar Ortaokulu Müzik Öğretmeni), Pınar Kurtoğlu (Ted Bodrum Koleji Müzik Öğretmeni), Alkım Donanmış (Bodrum Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni), Öznur Bircan (Turgut Karabağlı Ortaokulu Müzik Öğretmeni), Adil Sevencan (Bodrum Bilim Ve Sanat Merkezi Müzik Öğretmeni)”

Şarkı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce sosyal medya platformlarına yüklenerek, izleyenlerin beğenisine sunuldu.