2021 Yılı Martında Hizmete Girecek

Sunset Hospitality markası Mett Hotels & Resorts, dünya çapındaki ilk otelini, 2021 yılı ilkbahar döneminde Bodrum’da açıyor.

2021 Yılı Martında Hizmete Girecek

METT Hotels & Resorts markasıyla dünyadaki ilk otellerini Bodrum’da açmaktan heyecan duyduklarını belirten Sunset Hospitality CEO’su Antonio Gonzalez, otelin açılışıyla ilgili şunları söyledi:

"Bodrum, yaşatmak istediğimiz Akdeniz hayatının tüm unsurlarını kucaklayan bir lokasyon; zarif, rahat, sosyal, davetkar ve daima insanı yenileyen bir yanı var. Diğer taraftan, uluslararası markaları ve kendine ait özel misafir kitlesi ile dünya çapında önde gelen bir tatil noktası. Bu nedenle Bodrum’un potansiyeline ve seyahat endüstrisinin gücüne inanıyor, önümüzdeki yıl yeniden keyifli bir yaz geçirmeyi bekliyoruz. Bodrum’a yepyeni ürünlerimizle değer katmaya odaklanarak, bu lokasyonda güvenle uzun vadeli bir yatırıma giriyoruz."

72 ODA, 33 SUIT VİLLA

Haremten Koyu’nda eskiden Rebis Bodrum Luxury Collection olarak faaliyet gösteren otel, önümüzdeki sezon METT Hotel & Beach Resort olarak hizmet verecek. Otelde 72 oda ve 33 süit, loft ve özel villa mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da konukların hizmetinde. Otelde ayrıca, iki açık havuz, bir geleneksel Türk hamamı, MOI Spa ve RAISE Fitness & Wellness da bulunuyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 21 Mart 2021 tarihinden itibaren gerçekleşecek konaklamalar için rezervasyon almaya başladı.