ADD Etkinliklere Devam Ediyor

Atatürkçü Düşünce Derneği Bodrum Şubesi tarafından “100. Yılında Cumhuriyet ve Aydınlanma Devrimleri” adlı panel gerçekleştirildi.

ADD Etkinliklere Devam Ediyor

23 Ekim Pazartesi günü, Nurol Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen, sunuculuğunu Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu üyesi Damla Tok’un yaptığı panelin konuşmacıları, Emekli Tuğamiral, Araştırmacı Yazar Türker Ertürk ve Akademisyen Ali Şahinoğlu oldu. İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan programa Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkan Yardımcısı Vedat Öncel, İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasında derneğin yapmış olduğu etkinlikleri hatırlatan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkan Yardımcısı Vedat Öncel, "Bugün yaptığımız panelimizde olduğu gibi bu tarz etkinliklerimiz devam edecektir. Amacımız üye sayımızı ve faaliyetlerimizi artırarak, Atatürk’ün çizdiği yolda emin ve hızlı adımlarla yürümektir. Sizleri de aramızda üye olarak görmek isteriz." dedi.
 
Panelin sonunda dernek üyelerine Yılın Atatürkçüsü ödülleri verildi ve plaket takdimi yapıldı.