Ailesi Hayatından Endişe Ediyor!

Muğla’nın Kavaklıdere İlçesinde ekmek almak için evden ayrılan 23 yaşındaki Ayten Doğru'dan bir daha haber alamayan ailesi, genç kadının hayatından endişe duyuyor. 

Ailesi Hayatından Endişe Ediyor!

Edinilen bilgiye göre Kavaklıdere İlçesinde ailesi ile birlikte yaşayan 23 yaşındaki Ayten Doğru isimli genç kadın, Çarşamba günü sabah saat 08.20 sıralarında ekmek almak için evden ayrılıp bir daha geri dönmedi. 

Bir süre sonra kızlarının eve dönmemesi üzerine tedirgin olan Doğru ailesi, kızlarını aramaya başladı. Polise de kayıp müracaatı yapan aile, kızlarının en son Muğla’da görüldüğünü öğrendi. 

Ayten Doğru’nun babası Murat Doğru, Kent Haber’e yaptığı açıklamada kızının herhangi bedensel veya zihinsel bir engelinin bulunmadığını anlatarak “Kızım cep telefonu veya sosyal medya hesapları kullanmıyor. Biz Kavaklıdere’ye taşınalı 6 ay oldu onun için pek arkadaşı da yok. Benimle birlikte mermer ocağında çalışıyordu. Ekmek almaya gidip bir daha geri dönmemiş. Hatta hemen döneceğim diye montunu bile almamış. Çarşamba günü saat 09.00 otobüsü ile Yatağan’a gittiğini öğrendik. Oraya gittiğimizde kızımı Muğla’da gördüklerini söyleyenler oldu. Muğla’da kimi kimsesi yoktur, kimseyi tanımaz. Hayatından endişe ediyorum. Evde de herhangi bir sorunu yoktu veya başka biriyle bir problemi yoktu. Görenlerin bize bilgi vermelerini istiyorum” ifadelerini kullandı. 

Ayten Doğru'yu gören veya yerini bilenler Kavaklıdere Polis Karakolu'na veya 155'e ihbarda bulunabilirler.