ALMİRA 25. YAŞINI EGE İLE KUTLADI

25 yıl önce Bodrum’da kurulan ve bugün Türkiye’nin 35 ilinde bayisi bulunan “Almira...

ALMİRA 25. YAŞINI EGE İLE KUTLADI
25 yıl önce Bodrum’da kurulan ve bugün Türkiye’nin 35 ilinde bayisi bulunan “Almira Rent A Car” 25. yılını kutluyor. Kuruluş yıldönümü kapsamında düzenlenen gala gecesinde ünlü sanatçı Ege de sahne aldı.

25 yıl önce Bodrum’da kurulan “Almira Rent A Car”ın bayileri kuruluş yıldönümünde Bodrum’da bir araya geldi. Diamond of Bodrum’da düzenlenen kuruluş yıldönümü etkinlikleri eğitim çalışmaları ile başladı. Çalışmada 2017 stratejileri ve hedefleri de belirlendi.

Kuruluş yıldönümü etkinlikleri akşam saatlerinde düzenlenen gala gecesiyle devam etti. Gecede ünlü sanatçı Ege sahne aldı. Geceye Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile yardımcısı İsmail Altındağ da katıldı. Kocadon’a Almira Rent A Car yetkilileri tarafından bir plaket takdim edildi. Almira Rent A Car kurucu ortaklarından Alper Akbay, etkinlikler hakkında Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bugün Almira 25. Yılını kutluyor. Bir bayiler toplantısıyla bunu kutluyor. Tüm Türkiye’deki bayileri Almira’nın doğduğu yer olan Bodrum’a getirdik. Toplantımızı yaptık, şimdi gala yemeğine geçiyoruz. Hem iş, hem toplantı, hem de tatil oldu. Sunumlarımızı yaptık, iş ile ilgili toplantılarımız bitti. Şimdi bayilerimizle birlikte Ege’nin orkestrası eşliğinde bir araya geleceğiz. Yılın yorgunluğunu atacağız” dedi.

Üzerinde Almira yazılı tişörtle sahneye çıkan Ege, söylediği birbirinden güzel şarkılarla dinleyenlerine keyifli bir akşam yaşattı.