Antik Tiyatro'da Bayram Coşkusu...

100. yıl kutlamaları kapsamında Antik Tiyatro'da düzenlenen etkinlikte halk oyunları gösterisi ve cumhuriyet defilesinin ardından sahne alan Bora Gencer, dinleyicilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Antik Tiyatro'da Bayram Coşkusu...

Bora Gencer'in organize ettiği, Muğla Büyükşehir ve Bodrum Belediyesi'nin destekleri, Neva Prestij Yapı'nın ana sponsorluğunda düzenlenen gecenin sunuculuğunu, Altı Sekiz Kafası tiyatro topluluğunun kurucuları Ömer Özkoca ile Nihan Kasal gerçekleştirdi.

Sahneye Atatürk kıyafetiyle çıkan Bora Gencer'in performansı seyircinin beğenisini kazandı. Etkinlik Özel Bodrum Final Akademi Okulları Halk Oyunları Topluluğu'nun gösterisiyle başladı. Topluluğun sergilemiş olduğu halk oyunları gösterisi seyircilerden büyük alkış aldı. Halk oyunları gösterisinin ardından Cumhuriyet Defilesi sergilendi. Defilede çıplak ayakla yürüyen asker dikkat çekti. 

Etkinliklerin ardından Bora Gencer Atatürk kıyafetleriyle sahneye çıktı. Sevilen şarkı ve türkülerin yanı sıra marşların da seslendirildiği gecede, Atatürk'ün sevdiği türküleri de seslendiren Bora Gencer dinleyicilerden tam not aldı.