SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:16:31' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:16:31' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661063

BODRUM CADDELERİ DOMUZLARA KALDI

Bodrum’da dağlık alanda yaşayan yaban domuzları yiyecek bulamadıkları için geceyi...

BODRUM CADDELERİ DOMUZLARA KALDI
Bodrum’da dağlık alanda yaşayan yaban domuzları yiyecek bulamadıkları için geceyi beklemeden gün ışığında Bodrum caddelerinde araçlara ve yayalara aldırış etmeden dolaşmaya başladılar.

Yaz sezonunun sona ermesi ile birlikte gittikçe tenhalaşan Bodrum caddeleri domuzlara kaldı.

Özellikle Cumhuriyet Mahallesindeki park ve sitelerin içlerine kadar giren yaban domuzları ana cadde üstünde zaman zaman sürücü ve yayaları zor durumda bıraktılar. Cumhuriyet Mahallesinde sitelerin çöplüklerinden beslenen domuzlar kış yaklaşırken gündüz saatlerinde de cadde üzerinde boy göstermeye başladı.

Domuzların rahatça dolaştığı caddenin karşısında bisikleti ile yol alamaya çalışan bir yaya domuzdan korkarak bir süre bekledi. Emekli memur olduğunu söyleyen bisiklet sürücüsü “Buradaki sitede oturuyorum. Bunlar geceleri geliyorlardı, şimdi gündüzleri de gelmeye başladılar. Yakınındayken korktum zaten. Yetkililerden yardım bekliyoruz. Burası bizler için güvenli, bir yol değil. Yetkililere bırakıyorum” diyerek endişesini dile getirdi.

Akşam saatlerine doğru cadde üstündeki araçlara aldırış etmeyen domuz, bir süre otladıktan sonra dere yatağına doğru ilerleyerek gözden kayboldu.