SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:33:12' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:33:12' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661058

BODRUM-DATÇA FERİBOT SEFERLERİ BAŞLADI

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum-Datça arasında faaliyet gösteren feribot seferlerinin...

BODRUM-DATÇA FERİBOT SEFERLERİ BAŞLADI
Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum-Datça arasında faaliyet gösteren feribot seferlerinin devam etmesi için gerekli yasal işlemleri tamamlayarak turizm sezonunda hizmetin aksamamasını sağladı.

Bodrum - Datça (Körmen) arasında faaliyet gösterecek arabalı feribot taşımacılığının 2015 yılı turizm sezonunda tekrar başlayabilmesi, hizmetin aksamaması ve çalışma ruhsatının düzenlenebilmesi için Muğla Büyükşehir Belediyesi gerekli yasal düzenlemeleri yaparak Büyükşehir Belediye Meclisi’nde onaylattı. Yapılan bu düzenleme ile feribot seferlerinin devam etmesi sağlandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından çalışma ruhsatı düzenlenen feribotların seferleri, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın da Bodrum Feribot İş.ve Tic. A.Ş’ye hat izni vermesiyle 3 adet arabalı feribotla hizmete başladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, Deniz Hizmetleri Şube Müdürlüğü denetiminde olan, Bodrum Feribot İşletmeleri Ticaret A.Ş’nin işlettiği Bodrum-Datça Feribot seferleri ile 230 kilometrelik, ortalama 4 saatte gidilen karayolu mesafesi, 18.5 deniz mili uzunluğundaki feribot yolculuğu ile 1 saat 45 dakikada tamamlanabiliyor.

Sefer saatleri hava ve deniz şartlarına bağlı olmak kaydıyla Haziran ayının sonuna kadar her gün karşılıklı olarak 09:30 ve 17:30'da, Temmuz başından Ağustos ayının sonuna kadar ise bu iki sefere ek olarak 13:00'de toplam üç sefer yapılacak. Eylül ayından itibaren günde ikiye indirilecek seferler, Ekim sonuna kadar hergün yapılacak, Kasım ayında ise haftada üç gün birer karşılıklı sefere düşürülecek.