SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:23:35' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:23:35' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660237

BODRUM'DA "VARDİYA BİZDE" TOPLANTISI

Ulusalcı görüşleriyle bilinen 'Milli Merkez' adlı oluşumun Bodrum grubu tarafından...

BODRUM'DA
Ulusalcı görüşleriyle bilinen 'Milli Merkez' adlı oluşumun Bodrum grubu tarafından "Vardiya Bizde" başlıklı bir toplantı gerçekleştirildi.

Nurol Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Emekli Korgeneral Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Başkanı Erdoğan Karakuş, Emekli Tuğgeneral, Gazeteci-Yazar, Doktor Noyan Umruk, Emekli Tuğamiral, Gazeteci-Yazar Türker Ertürk konuşmacı olarak katıldı.

Milli Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yalçınalp, toplantı öncesinde Kent habere yaptığı açıklamada, yaptıkları toplantının Milli Merkez grubunun düzenlediği bir forum olduğunu ifade etti.Bu forumun ismini "vardiya bizde" olarak belirlediklerini dile getiren Yalçınalp, şöyle konuştu:

"Hükumetin politikaları doğrultusunda olduğunu düşündüğümüz bazı tutuklamalar gerçekleşmiştir ve buna bağlı olarak bazı silahlı kuvvetlerden çok fazla asker tutuklanmıştır. Eşleri vardiya bizde diyerekten meydanlara dökülmüş, gösteriler yapmıştır. Ancak söz konusu olan vatansa, bu vatanın bütünlüğü ise bu tüm milletin görevidir. Biz burada vardiya bizde derken tüm millete seslenmek istiyoruz. Bu ülkemin vatan ve millet üstünlüğünü bizim üstlenmemiz gerekir. TSK'da vatan hizmeti veya meslek icabı bütün erkekler oradan geçti. Bütün erkeklerimiz aynı yemini etti. Ettikleri yemin genel vatan ve millet bütünlüğü doğrultusundadır. Bizim buradaki amacımız tekrar bunları hatırlatmak ve vardiyalar sadece eşlerin değil tüm millet olarak bizde olduğunu söylemektir" dedi.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan toplantıda, Coşkun Yalçınalp bir konuşma yaptı. Yalçınalp konuşmasında, şu ifadelere yer verdi:

"Milli Merkez Bodrum'un yapılacak bu 5. Forumunda Silivri'ye, Hasdal'a, Hadımköy'e, Mamak'a, Maltepe'ye, Sincan'a ve isimlerini bilemediğimiz diğer tutukevlerine konan vatanseverlerin neden orada olduklarını anlamak ve onların orada unutulmadığını, vatan savunmasında vardiyanın sadece eşlerde değil bizlerde de olduğunu haykırmak için toplanıyoruz" dedi.

Toplantı daha sonra konuşmacılara söz verilmesiyle devam etti.