BODRUM’UN İLK KPSS KURSU AÇILDI...

Bodrum'da faaliyet gösteren Harvard Özel Eğitim Hizmetleri'nin sağladığı imkan sayesinde,...

BODRUM’UN İLK KPSS KURSU AÇILDI...
Bodrum'da faaliyet gösteren Harvard Özel Eğitim Hizmetleri'nin sağladığı imkan sayesinde, Bodrumlu Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) adayları kurs için artık başka şehirlere gitmek zorunda kalmayacak.

Sabah saatlerinde düzenlenen basın toplantısında eğitim merkezinin kurucuları Erdal Balcı ve Mine Tezer verdikleri eğitim hizmetleri ve KPSS kursları hakkında açıklamalarda bulundular. Bodrum'da ilk defa açılan KPSS kursunun sağlayacağı faydalardan söz eden Harvard Özel Eğitim Hizmetleri kurucularından Erdal Balcı yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Harvard Özel Eğitim Hizmetleri girişimi ile artık Bodrum’da ikamet eden KPSS adaylarının başka şehirlere KPSS kurslarına gitme zorunluluğu kalmadı. Böylelikle KPSS adaylarının Muğla, İzmir ve Aydın gibi illere KPSS hazırlık kursları için gidip harcamak zorunda kaldıkları kurs ücreti dışındaki konaklama, ulaşım ve yemek gibi 4,5 bin TL’yi bulan masrafları neredeyse sıfırlandı. Bodrum Harvard Özel Eğitim Hizmetleri bünyesinde uzman kadro, en iyi yayınlar, uzaktan eğitim imkânı ve Türkiye geneli deneme sınavları ve etüt desteği sayesinde 12-14 kişilik sınıflarda en iyi şartlarda KPSS sınavlarına hazırlanabilirsiniz" dedi.

Özel Eğitim Hizmetleri'nin yabancı dil kursları, kişisel gelişim kursları, işaret dili öğretici ve tercümanlığı, hızlı okuma, satranç, drama, zeka oyunları, KPSS-A, KPSS-B, KPSS Genel Kültür Genel Yetenek kursları, tüm yaş grupları için İngilizce dil öğretimi gibi 21 farklı program ile Bodrumlulara hizmet verdiğini belirten Mine Tezer, KPSS kurslarının Nisan ayı itibariyle başladığını ifade etti.

Hızlandırılmış kursun 3 ay, uzun süreli kursun ise 6 ay olduğunu ifade eden Mine Tezer, KPSS kurs ücretinin ise bin 500 lira olduğunu açıkladı.