Bodrum Suzuki-MG Plaza Açılıyor

1994 yılından beri otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, Denizli ve Muğla'da 3 ayrı markanın temsilciliğini yapan Coşkunlar Otomotiv, Bodrum'da da Suzuki ve MG markalarının satış servis hizmetinin verileceği plazayı 4 Haziran tarihinde hizmete sokuyor.

Bodrum Suzuki-MG Plaza Açılıyor

Kurucusu ve onursal başkanı merhum Mehmet Hamdi Coşkun tarafından 1944 yılında kurulan firma, günümüzde giyim, otomotiv, sigorta, perde, lastik ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteriyor. 1991 yılında KIA bayiliği ile otomotiv sektöründe faaliyete başlayan Coşkunlar Otomotiv, 2003 yılında Citroen markasının bayiliğini yapmaya başladı. 2007 yılında Suzuki markasının bayiliğini de bünyesine katarak sektördeki hizmet alanını genişletti.

2011 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesinde Citroen Fethiye şubesini açan Coşkunlar Otomotivin yine aynı lokasyonda Suzuki markasının da şubesi bulunuyor.


    
2021 yılında geleceğin teknolojisi elektrikli otomobilleriyle sektöre damgasını vuran MG markasının bayiliği de firma bünyesine katan firma böylelikle 2022 yılı itibariyle otomotiv alanında Denizli ve Fethiye’de Citroen, Suzuki ve MG markalarıyla, Bodrum’da ise Suzuki ve MG markalarıyla hizmet veriyor olacak.

Coşkunlar Otomotiv Yönetim Kurulu üyesi Salih Coşkun Kent haber’e yaptığı açıklamada “4 Haziran cumartesi saat:17.00 tarihi itibariyle Suzuki- MG plazamızı açıyor ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmaya devam ediyor olacağız.” dedi.

Coşkunlar Bodrum Suzuki-MG açılışı 4 Haziran cumartesi günü saat:17.00’da Yokuşbaşı Mah. Emin Anter bulvarındaki plazada gerçekleşecek.