Dönem Sonu Konseri Verdiler

2020-2021 yılları arasında Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencilerine gönüllü şan dersleri veren vakıf gönüllüsü Aybüke Özel ile piyano, şan ve tiyatro öğrencileri Lara Olgun, Safiye Aleyna Ayhan, Ela Özgün, Defne Boz, Ela Zeynep Durar, Funda Sayın, Bora Akbaş, Ünal Danacı’nın performanslarını sergilediği "Dönem Sonu Konseri" Masal Evi Gümüşlük’te gerçekleşti. Konserden elde edilen gelirin tamamı Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlandı.

Dönem Sonu Konseri Verdiler

Lisans Eğitimini Opera bölümünde tamamlayan Aybüke Özel, aldığı başarı bursuyla yüksek lisans eğitimini tiyatro üzerine yaptı. Tiyatro oyun yazarı ve yönetmeni olan sanatçı, İstanbul Devlet Tiyatrosu geçmişinin yanı sıra Andrea Bocelli gibi çok değerli sanatçılarla aynı sahneyi paylaştı. Yaşamını Bodrum'da sürdüren Özel'in yetiştirdiği ve sanat sevgisi aşıladığı 8 öğrencisinin sergilediği performans izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Aybüke Özel’in Shindler’in Listesi’nden esinlenerek yazdığı, Funda Sayın ve piyano öğrencisi Ela Özgün’ün rol aldığı oyun, izleyiciden büyük beğeni aldı. 

Engellere sınır tanımayan muhteşem gecenin ilerleyen dakikalarında öğrencilerinden Ünal Danacı'yla hayranı olduğu Sanatçı Tan Taşçı’nın sürpriz buluşması ve düeti ise unutulmazdı.

Konuk Sanatçı olarak Barış Kömürcüoğlu'nun da yer aldığı konser izleyecilere keyifli dakikalar yaşattı.

Vakıf Başkanı Numan Balaban konuşmasında "Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, Bodrum’un en büyük ve en anlamlı sivil toplum projesidir. Vakfımız öğrencileri ve çalışanları hakikaten enerjisini siz değerli gönüllülerimizden alıyor, iyi ki varsınız. Bu geceyi tertip eden Aybüke Hocamız ve öğrencilerine çok teşekkür ediyoruz. Lütfen vakfımızı sosyal medya hesaplarınızdan da takip ediniz. Çok teşekkür ediyorum." dedi.