Sağlık Vakfı'ndan Kent'e Ziyaret

Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı Numan Balaban ve yönetim kurulu üyeleri, Kent Medya Grubu’na ziyarette bulundu.

Sağlık Vakfı'ndan Kent'e Ziyaret

Ziyarete Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı Numan Balaban ile yönetim kurulu üyeleri Hülya Kocadon, Mehtap Türk, Yılmaz Algül ve Sadife Akdolu katıldı. Vakıf heyetini, Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz ve haber merkezi sorumlusu Hamdi Yörür ağırladı.  
 
Vakfın devam eden ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projelerinin konuşulduğu ziyarette, desteklerinden dolayı Kent Haber’e teşekkür eden Balaban ve yönetim kurulu üyeleri, "Bu vakıf tüm Bodrum’un Vakfı. Bizler de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Vakfımıza yeni katılan arkadaşlarımız da yeni heyecan katıyorlar. Bizler de ilk günkü heyecanımız ile çalışmaya devam ediyoruz." dedi. 

Balaban, "Bodrum Sağlık Vakfı, Bodrum’un özel bir vakfı. Daha önce başkanlık yapan, yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızın da aktif şekilde çalışmaya devam ettiği bir yapı. Tüm Bodrumluları vakfımıza destek olmaya davet ediyoruz." dedi. 

Önümüzdeki günlerde düzenleyecekleri Beyaz Gece ile ilgili hazırlıklarının sürdüğünü söyleyen Balaban, bu seneki geceye de yoğun katılım beklediklerini söyledi.

Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz da Bodrum Sağlık Vakfı'nın verdiği hizmetlerin önemine dikkat çekerek, çalışmalarından dolayı vakıf üyelerine teşekkür etti. Poyraz, grup olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da vakfın çalışmalarına ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini söyledi.