Beyaz Gece 4. Kez Yapıldı

Bodrum Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen Beyaz Gece'nin 4. sü geniş bir katılımla gerçekleşti. Gecede ünlü sanatçı Sibel Tüzün sahne aldı.

Beyaz Gece 4. Kez Yapıldı

Bodrum Sağlık Vakfı tarafından birlik olma ve dayanışmanın gücünü hissetme amacıyla hayata geçirilen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Beyaz Gece”, Mandalin’de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Geceye Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Gökhan Kurgan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Dumruk, Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Burcu Karabey, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon'un da aralarında olduğu çok sayıda Bodrumlu katıldı. 

Alp Kırşan’ın sunuculuk yaptığı gece, vakfın tanıtım filminin izlenmesiyle başladı. Açılış konuşmasını yapan Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Numan Balaban, şunları dile getirdi;

“200 öğrencisi, 100'den fazla Gönüllüsü ve 30 çalışanı ile Vakfımız Bodrum’un en önemli, en anlamlı ve en başarılı sivil toplum projesidir. 28 yaşındaki vakfımız, sevginin, dayanışmanın ve birlik olmanın vücut bulmuş halidir. Turgutreis’te bulunan vakfımız kampüsü, atölye binasıyla büyük bir gelişim ve sağlık yuvasıdır. Bizler yönetim kurulu olarak vakfı sizler adına emaneten yönetiyoruz. Vakfımız Bodrum’un vakfıdır, başarısı siz Bodrum’a gönül vermiş siz dostlarımıza aittir. Bilim insanı Isaac Newton, beyaz rengin tüm renklerin birleşimi olduğunu kanıtlamıştır. Biz de farklı renklerde bireylerden oluşuyoruz ama aynı amaca hizmet için bir araya geldiğimizde beyazlara bürünüyoruz. Bu gurur hepimizin.” dedi.

Gecede bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci ise duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi;

“Engel tanımayan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın kıymetli yönetim kuruluna ve siz beyaz meleklere Bodrum Belediye Başkanı olarak tüm Bodrum adına çok teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz, ayağınıza sağlık. Sizlerin desteğiyle bu anlamlı organizasyon taçlanmış oluyor. Verdiğiniz desteğin artarak bağışlarınızın sürmesini diliyorum.”

Beyaz geceye katkı veren sponsorlara ve Bodrum’un spor kulüplerine plaketlerinin verilmesi ile devam eden etkinlikte, ünlü sanatçı Sibel Tüzün sahne aldı. Gece, geç saatlere kadar sürdü.