ENGELLİ VATANDAŞ’TAN TOSUN'A HEDİYE

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’u makamında ziyaret eden Mehmet Özgezerim...

ENGELLİ VATANDAŞ’TAN TOSUN'A HEDİYE
Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’u makamında ziyaret eden Mehmet Özgezerim isimli engelli bir vatandaş Başkan Tosun’a, kendi el emeği ile yaptığı gemi maketini hediye etti.

Bir süre önce kansere yakalanan Mehmet Özgezerim’in tedavi gördüğü sırada bir bacağını kaybettiği öğrenildi. Engelli olmanın insanı yaşamdan koparmadığını, hiçbir engelin azmin ve isteğin önüne geçemediğini gözler önüne seren Mehmet Özgezerim gemi maketi yaparak, geçimini sağlıyor.

Mehmet Özgezerim, kendisine verdiği desteklerden ve başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Tosun’a kendi el emeği, göz nuru ile yaptığı gemi maketini hediye ettiği söyledi.

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ise; Mehmet Özgezerim’e gemi maketi için teşekkür ederken, başarılı ve azimli çalışmalarının devamını diledi.Tosun, engelli vatandaşlarımıza acımak yerine, onlarla birlikte olarak, hayata tutunmaları ve geçimlerini sağlayabilmeleri için alternatif iş imkânları yaratmak ve çalışma alanlarını genişletici projeler üreterek, onları topluma kazandırmamız gerekir şeklinde konuştu.