EŞİNE 1976 MODEL "HACI MURAT" HEDİYE ETTİ

Bodrum'da düzenlenen düğün töreninde evlenen iş adamı müstakbel eşine 1976 model...

EŞİNE 1976 MODEL
Bodrum'da düzenlenen düğün töreninde evlenen iş adamı müstakbel eşine 1976 model "hacı murat" hediye etti.

Bodrum'un Gümbet mahallesindeki Ramada otelde düzenlenen düğün töreninde renkli görüntüler yaşandı. Bodrum'daki bir otelin işletmecisi Zafer Tatlı, Fulya Süslü ile dünya evine girdi. Çiftin nikahını Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın kıydı.

Nikahın ardından havuz başında hazırlanan alana inen çift, davetlilerin alkışları eşliğinde ilk danslarını yaptı. Dansın ardından mikrofonu eline alan iş adamı damat, eşinin çocukluk hayali olan 1976 model bir Murat 124 otomobil aldığını ve eşine hediye ettiğini söyledi. Eşinin açıklamaları karşısında oldukça şaşıran gelin, eşi tarafından 1976 model otomobilin kendisine hediye alındığını duyunca duygu dolu anlar yaşadı.

Çift otomobilin yanına giderek önünde poz verdi. Bu sırada davetlilerden birisi havuza düşerek ıslandı. Havuza düşen davetli diğer misafirler tarafından havuzdan çıkartıldı.

Sürpriz hediyeyi görünce çok şaşırdığını ve duygulandığını ifade eden gelin Fulya Süslü Tatlı, "Eşimin hediyesini halen şaşkınlıkla karşılıyorum. Özellikle 27 Ocak tarihinde trafiğe çıkmış olması ve plakası beni çok şaşırttı ve duygulandırdı. Daha güzel bir sürpriz olamaz. Çocukluğumda bildiğim, bindiğim ve sevdiğim araçlardan birisiydi" diyerek duygularını dile getirdi.

Zafer Tatlı ise, kendisinin de nostaljik otomobilleri çok beğendiğini belirterek, şöyle konuştu:

"Eşim 1976 doğumlu. Bu arabayı ben evlilik kararı verdikten sonra çok aradım, araştırdım. Milas'ın bir köyünde buldum. 27 Ocak'ta trafiğe çıkmış bir araç. 1976 yılında fabrikadan nasıl çıktıysa o hale getirip böyle bir günde ona hediye etmeyi uygun gördüm. Ben eşimi çok seviyorum ve onun da böyle bir aracı çok sevdiğini bildiğim için ona hediye etmek istedim" dedi.

Alkışlar eşliğinde otomobilden inen çift daha sonra birbirlerine sarılarak mutluluk pozları verdiler.