Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 11:59:19' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 11:59:19' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=11 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658379

Evden Çıkamayanlara Özel Servis

Korona virüs tehdidi, Türkiye ve Dünyayı etkisi altına alırken, Bodrum’da 60 yaş üstü ve dezavantajlı vatandaşlar için bir proje başlatıldı.

Evden Çıkamayanlara Özel Servis

Korona virüs tedbirleri kapsamında 60 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlar başta olmak üzere gerekmedikçe evden çıkmayın çağrısı yapılıyor. AK Parti Bodrum Gençlik Kolları Başkanlığı, 60 yaş üstü, engelli ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlar için bir proje başlattı. 

Proje kapsamında bu vatandaşların evlerinden çıkmadan ihtiyaçları giderebilmek için Gençlik Kolları bünyesinde bir ekip kuruldu. İhtiyacı olan vatandaşlar Koordinasyon merkezine “0252 313 91 90” numaralı telefondan ulaşılabilecek. Vatandaşın talebi üzerine görevli ekip vatandaşın gıda, ilaç, pazar alışverişi gibi ihtiyaçlarını görüp evlerine teslim edecek. 

Ak Parti Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, proje ile ilgili basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığımızın açıkladığı verilere göre 60 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız risk grubunda. Bu vatandaşlarımız zorunlu ihtiyaçları için sokağa çıkmaya mecburlar. Biz de böyle bir proje geliştirdik. 60 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız sokağa çıkmasın diye kurduğumuz ekip, dışarıdaki ihtiyaçlarını giderecek ve evlerine teslim edecek. Böylece bu vatandaşlarımız evlerinden çıkmamış ve daha az risk altında kalmış olacak. Ben bu projenin tüm Türkiye’ye örnek olmasını diliyorum. İnşallah duyarlı gençlerimiz bu projenin daha da büyümesine yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum.”

Farklı siyasi görüşten gençlere de çağrıda bulunan Gödekmerdan, sözlerini şöyle noktaladı:

“Bizim hizmetimiz sadece Ak Partili vatandaşlarımıza yönelik değil. İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza yönelik bir hizmet olacak. Şu an tek ekibimiz mevcut fakat diğer partilerden ve görüşlerden arkadaşlarımızın desteğini bekliyoruz. İnşallah onlar da gelirse ekibimizi daha da çoğaltarak 56 mahallemize daha iyi hizmet vermeyi düşünüyoruz.”dedi.  

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen de yaptığı yazılı açıklamada "Ülkemizin Korona virüsüyle mücadelesi her geçen gün kararlılıkla sürerken, bizlerde AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı olarak, 60 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını evlerinden çıkmadan görmek için, Gençlik Kolları Başkanlığımız ile bir çalışma başlattık. Gerek alışveriş bedelini teslim alırken, gerekse alışveriş listesini kendilerine teslim ederken kendileriyle fiziksel bir temas olmayacak ve tüm ihtiyaçları vatandaşlarımızın kapısına teslim edilecektir. Gençlerimizi organize eden Gençlik Kolları Başkanımız Burak Gödekmerdan başta olmak üzere tüm Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyelerine tüm Bodrumlular adına teşekkür ederiz. AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı olarak her zaman Bodrum'umuzun hizmetinde olacağımızı bir kere daha belirtmek isteriz” dedi.