Fatma Girik'ten İyi Haber...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Fatma Girik’i, tedavi gördüğü Hastanesinde ziyaret etti.

Fatma Girik'ten İyi Haber...

10 gün önce fizik tedavi için gittiği hastanede tedavi altına alınan Fatma Girk’in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Fatma Girik’i, tedavi gördüğü Hastanesinde ziyaret etti.

Bodrum’un Torba Mahallesinde yaşayan ünlü oyuncu Fatma Girik bir süredir geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi amaçlı Ankara’ya gitmiş ve burada hastaneye yatırılmıştı. Girik’i hastanede ziyaret eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, doktorlardan da santçının sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada; “Bakan Koca, yürüme güçlüğü şikayetiyle hastaneye başvuran ve tedavisi 10 günden bu yana Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğinde devam eden Fatma Girik ile görüştü. Sanatçının sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Koca, hastane odasında bir süre Girik ile sohbet etti ve kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti. Koca, sanatçının durumunu yakından takip ettiğini ve sağlığına bir an önce kavuşmasını temenni etti.”

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Girik de Bakan Koca’ya ziyareti için teşekkür ederek, hastaneden ve hekimlerden memnun olduğunu söyledi.