Genç İş İnsanının Vefatı Yasa Boğdu!

Bodrumlu genç iş insanı Cem Yalçın, geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını kaybetti. Yalçın'ın ani vefatı yakınlarını ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Genç İş İnsanının Vefatı Yasa Boğdu!

Bodrumlu genç iş insanı Cem Yalçın, geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını kaybetti. Yalçın'ın ani vefatı yakınlarını ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Bodrum iş hayatının sevilen simalarından 38 yaşındaki Cem Yalçın, akşam saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizine yenik düşerek hayatını kaybetti. BESİAD Üyesi Arzum Yalçın’la 3 yıllık evli ve bu evlilikten de Derin isminde biz kız çocuğu sahibi olan Cem Yalçın’ın ani ölümü sevenlerini yasa boğdu. Eve geldiğinde eşi tarafından bulunup, Bodrum Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Cem Yalçın'ın burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yaşadığı üzücü anları Gazeteci Çiçek Bozoğlu'na anlatan Arzum Yalçın, eşinin bir süredir akciğerlerinde oluşan bir rahatsızlık nedeni ile antibiyotik tedavisine başladıklarını ama onun dışında sağlığının gayet iyi olduğunu aktarırken "Cem’in bir takım sağlık sorunları vardı ama onunla ilgili de doktorumuz antibiyotik tedavisine başlamıştı. Daha önceki şikayetleri nedeni ile kalbine de baktırmıştık ve doktorumuz kalbinde herhangi bir sıkıntısı yok demişti. 16 Ekim Çarşamba günü benim bir toplantım vardı, kızımızı Cem’in kardeşine bırakıp kısa süreliğine toplantıya gittim, Cem de evde dinleniyordu. İş çıkışı Cem’i aradığımda telefonuma bakmadı, dinlendiği için sessizde kalmış olabileceğini düşündüm. Ben Derin’i halasından alıp ailece akşam yemeği yemek üzere eve geçtim. Yatak odasına baktığımda Cem uyuyor sandım. Ölmüş olabileceği aklımın ucundan bile geçmedi. Cem’i 17 yaşında tanıdım ve sevdim. Böyle bir acının tarifi yok. Ailece şoktayız" dedi.

Cem Yalçın’ın cenazesi, 17 Ekim Perşembe günü Adliye karşısındaki Bitez Kaynak Camisinden ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası toprağa verilecek.