Gökmen’in Ankara Temasları

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Ankara’daki temaslarının ardından sosyal medya hesabından, yeni liman projesi, TOKİ ikinci etap planlaması ve imar planları ile ilgili açıklamalar yaptı.

Gökmen’in Ankara Temasları

İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ankara’da bazı bakanlık ve bunlara bağlı genel müdürlükleri ziyaret eden Gökmen, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. İçmeler mevkisine yapılması planlanan yeni liman projesi ile ilgili konuşan Gökmen, “Güzel Bodrumumuza Yeni Yat Limanı yakışacaktır. Ulaştırma Bakanlığı, Altyapı Yatırımlar Genel Müdürümüz Sn. Dr. Yalçın Eyigün ve ekibiyle Yeni Bodrum Limanı için gerekli girişimlerde bulunduk. Proje hazırlıklarına başlandı. Bodrumumuza hayırlı uğurlu olsun.” dedi. 

Bodrum’da TOK projesi ile ilgili de açıklama yapan Gökmen, “TOKİ Başkan Yardımcısı Sn. Dursun Baştürk ile 2023'de tamamlanıp hak sahiplerine teslim edilecek olan 150 sosyal konut sonrası, 2024'de TOKİ tarafından yapılacak olan ikinci etap sosyal konutlarla ilgili görüşmeler yaptık. Şimdiden yapılacak olan tüm projelerimiz Bodrumumuza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

 

Son olarak Kızılağaç planları ile ilgili de görüşmelerde bulunan Gökmen, “Bir süredir çalışmaları sürmekte olan Kızılağaç revizyon imar planlarının durumunu Tabiat Varlıkları Genel Müdürümüz Sn. Hacı Abdullah Uçar ile görüşerek 1 ay içerisinde planların askıya asılacağının müjdesini aldık. Hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu. 

Gündoğan’ın imar planları hakkında da açıklama yapan Gökmen, “Bakanlık ile görüştüm. Bodrum Belediyesi randevu talep etmiş. Belediye, gerekli evraklarla birlikte bakanlığa gittiğinde bakanlık Ocak ayında planları askıya çıkarmaya hazır.” dedi.