Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:36:12' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:36:12' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658312

GÖNÜLDEN NAĞMELER YENİDEN EKRANDA

Kent Tv ekranlarının sevilen programı "Gönülden Nağmeler" önceki akşam yayınlanan...

GÖNÜLDEN NAĞMELER YENİDEN EKRANDA
Kent Tv ekranlarının sevilen programı "Gönülden Nağmeler" önceki akşam yayınlanan yeni bölümüyle tekrar yayın hayatına başladı.

Her hafta Pazar akşamı saat 20.30'da canlı olarak ekranlara gelecek olan programda, seyirci isteklerine de yer veriliyor. Programın yapımcısı ve sunucusu Cengizhan Erendor geniş repertuarında ki sevilen şarkılarını canlı yayında Kent Tv izleyicilerine yorumluyor.

Önceki akşam ekrana gelen ve yaklaşık iki saat süren programda çok sayıda Bodrumlu canlı yayına katılarak Erendor'dan şarkı istediğinde bulundu. Her hafta ekranlara gelecek olan program, yine pazar günlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alacak gibi görünüyor. Programın tekrar yayınını Salı akşamı saat 21:00'da izleyebilirsiniz.