SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:34:55' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:34:55' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660299

Güllük’te Çalışmalar Başlıyor...

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistleri ağırlayan ve Milas’ın en büyük mahalleleri arasında bulunan Güllük yaz sezonuna hazırlanıyor.

Güllük’te Çalışmalar Başlıyor...

Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile Güllük mahallesine çıkartma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, çalışma yapılacak alanlarda incelemelerde bulundu.

Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin eş zamanlı çalışma yürüteceği Güllük mahallesinin yaz sezonuna en kısa zamanda hazırlanacağını belirten başkan Tokat; "Bizim için çok önemli bir mahallemiz olan Güllük’te birçok çalışmayı birarada yürütüp, gelen turistlerin burada güzel bir tatil geçirmesini sağlayacağız" dedi.

Türkiye Petrolleri Plajı Halka Açılacak...

Başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile Güllük’te inceleme yapan Başkan Tokat; "Öncelikle mahalle içi yolları düzeltip, yeni kilit parke döşeme çalışması yapacağız. Güllük sahil şeridinde bozulan parkeler yenilenecek. Bayrak tepesi olarak bilinen alana yeni bir sosyal tesis kazandıracağız. Çamlık caddesi üzerinde bulunan, mülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait ve Belediyemize kiralanan alanı temizleyerek yeni bir kafe açma planımız var. Uzun yıllar Türkiye Petrolleri tarafından dinlenme kampı olarak kullanılan ve şu anda boş bulunan plajda düzenleme çalışmaları yürütüp burayı halk plajı yapmak istiyoruz. Bunun yanında birçok alanda düzenleme çalışması yürütüp halkımızın kullanımına sunacağız” dedi.

Başkan Tokat son olarak, Trafik sorununu çözüme kavuşturmak adına yeni otopark alanları belirleme ve Güllük’e modern bir Pazar yeri kazandırma çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi.