Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 04:22:07' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 04:22:07' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=04 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656478

HALİKARNASSOS BODRUM’DA ATATÜRK SERGİSİ

Marmara Koleji Halikarnassos Kültür Merkezi'nde Jazz Now ve Atatürkçü Düşünce Derneği...

HALİKARNASSOS BODRUM’DA ATATÜRK SERGİSİ
Marmara Koleji Halikarnassos Kültür Merkezi'nde Jazz Now ve Atatürkçü Düşünce Derneği destekleriyle "Atatürk, Cumhuriyet ve Devrimleri" sergisi açıldı.

Açılışa çok sayıda sanatsever katıldı. Bu sene üçüncüsü düzenlenen sergiye ilgi oldukça büyüktü. Sergide 35 ressamın 40’a yakın eseri sergileniyor.

"Atatürk, Cumhuriyet ve Devrimleri Sergisi"nin yanısıra Marmara Koleji öğrencileri tarafından 10 Kasım 2009’da kurulan “Atatürkçü Fikir Birliği” isimli platform, sergiyi ziyarete gelen misafirlere tanıtıldı. 6 kişiden oluşan platformda 2 öğretmen ve 4 öğrenci yer alıyor.

Öğrenciler tarafından hayata geçirilen bu kuruluşun amacı “Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çalışan bir toplum olmaktan çıkmak. Türk gençliği olarak dünyada ve çevremizde yaşanılan olaylara duyarlı olmak, Atatürk ilke ve inkılaplarını sonsuza dek yaşatmak”.

Sergiyi düzenleyenlerden birisi olan Jazz Now sanat galerisi sahibi Mehmet Demirtaşçı sergi hakkında şunları söyledi.

“Bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz sergiyi ADD ile birlikte organize ettik, bu sene en çarpıcı olanıydı bu dönemde Cumhuriyet ve Atatürk’e en sahip çıkılması gereken zaman diye düşünüyorum sanatçı katılımı kadar izeyici katılımınında olmasını isterdim ama duyurulara rağmen katılım istediğimiz kadar olmadı, ayrıca hiçbir Mülki Amir sergiye gelmedi” diye konuştu.

Sanatçıların gözünden Atatürk Sergisi 30 Kasım tarihine kadar Marmara Koleji Halikarnasos Kültür Merkezi’nde gezilebilir.