HEDEFLERİ, BODRUM'DAN ÇIKAN BİR TÜRKİYE MARKASI OLMAK!

Güney Ege’nin ilk, Türkiye’nin ise 108. Sigorta broker şirketi olma özelliği taşıyan...

HEDEFLERİ, BODRUM'DAN ÇIKAN BİR TÜRKİYE MARKASI OLMAK!
Güney Ege’nin ilk, Türkiye’nin ise 108. Sigorta broker şirketi olma özelliği taşıyan 'On+Broker' Bodrum’da hizmete girdi.

Bodrumlu Timur Yıldırım'ın önderlik ettiği Ege bölgesinde farklı şehirlerde bulunan on girişimcinin bir araya gelerek kurduğu brokerlik firması Bodrum merkezli olarak faaliyet gösterecek. Bir Bodrum markası olarak büyümeyi hedefleyen firmanın Konacık’ta bulunan merkez ofisinin açılış törenine Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Milas Ticaret Odası Başkanı Reşit Özer, BESİAD Başkanı Uğur İlhami Özden başta olmak üzere, Bodrum ve Milaslı çok sayıda iş insanı katıldı.

On+Broker ortaklarından, aynı zamanda şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Timur Yıldırım Bodrum merkezli ve on ortaklı bir firma kurduklarını belirterek "Tüm Bodrumluların desteğini bekliyoruz. Hedefimiz orta vadede ulusal bir marka olabilmek. Burada bulunduğunuz ve destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Yıldırım'ın kısa açılış konuşmasının ardından BESİAD-Bodrum Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği yeni başkanı Uğur İlhami Özden, BESİAD eski başkan Engin Ali Kaplan ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası-MİTSO Başkanı Reşit Özer açılış kurdelasını birlikte kestiler.