Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:48:57' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:48:57' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657472

İŞTE BAYRAK EFSANESİ

Hep efsane olarak dinlenilen o manzara gerçek oldu. Türk Bayrağı'nın doğmasına neden...

İŞTE BAYRAK EFSANESİ
Hep efsane olarak dinlenilen o manzara gerçek oldu. Türk Bayrağı'nın doğmasına neden olan gökyüzü olayı bir kez daha gerçekleşti. Ay ve yıldız gökyüzünde yan yana gelirken, bu muhteşem gökyüzü olayı merak ve ilgiyle izlendi.
Anlatıldığına göre Kurtuluş Savaşı'nda oluk oluk akan şehit kanlarının üzerine ay ve yıldızın yansıması düşmüş, bunun sonucu olarak kırmızı üzerine beyaz ay yıldızlı Türk Bayrağı doğmuştu. Takvimler 1 Aralık 2008 tarihini gösterdiğinde o ay ve yıldız tekrar bir araya geldi. Akşam saat 17.40'tan itibaren gözlerini gökyüzüne çevirenler insanı aşka getiren bu manzarayla karşılaştı.
Bu manzarayı görenler bilimsel yanından çok hissettikleriyle yorum yaptı. Ay yıldızın bir araya gelmesini, bir bakıma Türk Bayrağı'nın o çok hak ettiği göklerin de üzerine çıkması olarak değerlendirenler, teröre şehit verdiğimiz şu günlerde bu olayı bir işaret olarak algıladıklarını söylediler.
Yıllarca Türk Bayrağı'nın doğuş hikayesini dinleyenler bu gökyüzü olayı ile anlatılanların kanıtlandığını söylerken, Kurban Bayramı'nın da yaklaştığı şu günlerde İlahi bir işaret olarak algıladıkları bu birleşmenin birlik ve beraberlik getirmesini dilediler.
Ay ve yıldızın muhteşem buluşması saatlerce gökyüzünde izlenebildi.