İYİ Parti Gençlik Kollarına Yeni Başkan

İyi Parti Bodrum İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Vahit Yavuz atandı. Yavuz’a yeni görevi, İyi Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber ve Kalkınma Politikaları Turizmden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun’un da katıldığı törenle tevdi edildi.

İYİ Parti Gençlik Kollarına Yeni Başkan

Eğitimci olan Vahit Yavuz, Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümünden 2019 yılında mezun oldu. Yavuz, Bodrum Genç Kızılay’ın da Kurucu Başkanı. Törende kısa bir açıklama yapan Yavuz; “Türkiye’de gençlere ve gençliğin sorunlarına dikkat çeken ve gençliği dinleyen bir lider var, o da Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’dir. Her konuda gençlerin yanında olan İYİ Parti Genel Başkanı’na teşekkür ediyor, partimizin iktidar yürüyüşünde sorumluluk ve görev almaktan büyük bir onur duyuyorum. Cumhuriyet gençliği olarak, yılmadan ve yorulmadan çalışacağız, genel merkezimizin gençlik politikalarını Bodrum’daki genç kardeşlerimize anlatarak çoğalacağız.” diye konuştu. 

İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber de İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Vahit Yavuz’a yeni görevinde başarılar dileyerek “Geleceğimiz olan gençlerimizle birlikte yürümekten mutluluk duyuyoruz. Türkiye için iyi bir gelecek hayal eden ve söyleyecek sözü olan tüm genç kardeşlerimizi, değişimin öncüsü olmaya İYİ Parti’ye davet ediyoruz.” dedi.