İzan Hastanesi 13 Yaşında

Milas'ın ilk özel hastanesi olan Özel İzan Sağlık Hastanesi bu yıl kuruluşunun 13. yılını kutluyor. Milas Belediye Başkan Vekili Dr. Mehmet Tiryaki hastaneye bir kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Tiryaki’ye ziyarette CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe’de eşlik etti.

İzan Hastanesi 13 Yaşında

Özel İzan Sağlık Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. İbrahim Özman’ı ziyaret ederek 13. kuruluş yılını kutlayan Başkan vekili Tiryaki; Koronavirüs ile gösterdikleri mücadele ve sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla halkı bilgilendirmesinden dolayı Özman’a teşekkür etti. Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın şehir dışında olduğunu belirten Tiryaki, “Başkanımız da sevgi ve selamlarını gönderdi” dedi.

Ziyaret için Başkan vekili Tiryaki ve İlçe başkanı Göktepe’ye teşekkür eden Başhekim Özman; Milas genelinde yaşanan Koronavirüs süreci hakkında bilgiler aktardı. Normalleşme aşamasında çok fazla gevşeme olduğunun altını çizen Özman; “Bu hastalık çok tehlikeli ve bir o kadar da bulaşıcı. Çok dikkatli olmamız gerekiyor. İlk başlarda Hastanemizde epey bir hastamız vardı, 5 personelimiz de test sonuçları pozitif çıktı. Personelimiz hastalığı sorunsuz şekilde atlatıp sağlıklarına kavuştu. Son 60 günde ise hiç pozitif vakaya rastlamadık. Bodrum’dan gelen bir hastamızı iyileştirip gönderdik şu an hastanemizde vaka yok” dedi.

Milas Belediyesinin de bu süreçte başarılı çalışmalara imza attığını belirten Özman; “Hem bu anlamda hem de ziyaret için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.