JCI BODRUM ÜYELERİ ELAZIĞ'DA

17-19 Ocak tarihleri arasında Genç Liderler ve Girişimciler Derneği JCI Elazığ Şubesinin...

JCI BODRUM ÜYELERİ ELAZIĞ'DA
17-19 Ocak tarihleri arasında Genç Liderler ve Girişimciler Derneği JCI Elazığ Şubesinin ev sahipliğinde düzenlenen ve 2014 yılının ilk ulusal etkinliği olan JCI Türkiye Kış Zirvesi Elazığ Akgün Otel’de gerçekleşti.

Zirveye JCI Bodrum Şubesi 4 üyesiyle katılım gösterdi. 34 şehirden 200 üyenin katılımıyla gerçekleşen zirveye JCI Türkiye Başkanı Koray Erdemir ve Yönetiminin yanı sıra JCI Türkiye Senatosu ve Dünya Baş Başkan Yardımcısı Sn. İsmail Haznedar da katılım sağladı.

JCI resmi eğitimleri arasında yer alan Networking, uluslararası onaylı eğitmenleri vasıtası ile veriliyor. Bu eğitimi alan kişilerin profesyonel iş hayatlarında etkin bir iletişim içerisinde olmaları sağlanıyor.

2010 yılından bu yana Bodrum’da çalışmalarını sürdüren Genç Liderler ve Girişimciler Derneği JCI Bodrum Şubesi Başkanı Şerife Yasemin Öz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Eğitimlere katıldık, 2 gün boyunca devam eden eğitimler kişisel gelişimimiz açısından pozitif etki yaratmak için oldukça önemli idi. Derneğimizin Bireysel Gelişim alanında, Düzenli eğitim, seminerler ve liderlik akademileri ile liderlik ve girişimcilik becerilerini geliştirme imkanı bulduklarını, JCI eğitim enstitüsü bünyesinde eğitmenlik kariyeri geliştirme; bunun için özel tasarlanmış eğitimlere katılma ve diğer üyelere eğitimler vererek, eğitimcilik becerilerini ilerletebildiklerini, Kış zirvesinde aldıkları eğitimlerle Bodrum Şubesine 2 eğitmen kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını, bunun yanı sıra Zirve için Türkiye’nin dört bir yanından gelen JCI şubeleri ile tanıştıklarını ve birlikte vakit geçirerek, JCI Bodrum şubesini daha yakından tanıtma, projelerini paylaşma, onların projelerini dinleme fırsatı bulduk" dedi.