Kayıp Genç Bodrum'da Aranıyor!

İstanbul’dan ayrılıp Bodrum’a geldiği belirlenen 25 yaşındaki Mehmet Emin Erkan, ilçenin her yerinde aranıyor. 

Kayıp Genç Bodrum'da Aranıyor!

İstanbul’dan ayrılıp Bodrum’a geldiği belirlenen 25 yaşındaki Mehmet Emin Erkan, ilçenin her yerinde aranıyor. 

Edinilen bilgiye göre bir süredir psikolojik tedavi gördüğü belirlenen Mehmet Emin Erkan, geçtiğimiz günlerde evden kaçtı. Geçen hafta bulunan Erkan, 2 gün önce bir kez daha ortadan kayboldu. Ailesi, yaptıkları araştırmalar sonucunda gencin Bodrum’a geldiğini tespit etti. 

Bodrum Otogarı’ndaki güvenlik kameraları incelemelerinde Erkan’ın ilçeye geldiğini de tespit eden babası ve amcası, genci her yerde arıyor. Kayıp başvurusu yapılan genç için polis ve jandarma ekiplerinin de çalışma yaptığı bildirildi. 

Şahsın amcasının oğlu Engin Erkan, Kent Haber’e yaptığı açıklamada “2 gün önce Bodrum’a bilet almış. Kamera kayıtlarından burada olduğu tespit edildi. Elinde bir çanta yokmuş. Amcam ve babam orada onu arıyorlar. Zaten 8 yıldır eve kapanmıştı. Psikolojik tedavi görüyordu. Kendisine zarar vermesinden korkuyoruz.” şeklinde konuştu. 

Kayıp gencin amcası Rüstem Erkan ise “Şu anda Bodrum’dayız. Herhangi bir şey yok. Aramalar devam ediyor. Polis ve jandarmaya da haber verdik. Biz de babası ile birlikte elimizden geldiğince arıyoruz.

Aranan Genci görenler, yakınlarına 0543 4320047 numaralı telefondan ulaşarak bilgi verebilirler.