KONACIK’TA BAYRAM COŞKUYLA KUTLANDI

Konacık’ta Ramazan Bayramı coşkuyla kutlandı. Konacık Belediyesi tarafından...

KONACIK’TA BAYRAM COŞKUYLA KUTLANDI
Konacık’ta Ramazan Bayramı coşkuyla kutlandı. Konacık Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Konacık Belediyesi Meclis Salonu’nda bayramlaşma töreni düzenlendi.

Bayramlaşma Törenine; Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Belediye Meclis Üyeleri, MHP Konacık Belde Başkanı Eczacı Burak söğütlü, Belediye Personeli ve çok sayıda vatandaşın yanı sıra Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Aydın Kutlu’da katıldı.

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Belediye Meclis Üyelerinin gelmesinin ardından vatandaşlar Meclis Salonu’na girerek, sırayla Başkan Tosun ve Meclis Üyelerinin elini sıkarak, bayramlaştı. Meclis Salonu’na gelen çocuklar da Başkan Mehmet Tosun'un bayramını kutladı. Başkan Tosun ve Belediye Meclis Üyeleri de tek tek vatandaşların bayramını kutladı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Belediye Meclis Salonu’nda bayramlaşma töreni düzenlediklerini belirten Başkan Mehmet Tosun şunları söyledi.

“Türk İslam Âlemi’nin, Bodrum’da ve Konacık’ta yaşayan vatandaşlarımızın ve siz değerli basın mensuplarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, nice bayramları barış, huzur ve sağlık içerisinde geçirmelerini temenni ediyorum.”