LİSE ÖĞRENCİLERİ DİPLOMA HEYECANI YAŞADI

Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi, 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında Bodrum...

LİSE ÖĞRENCİLERİ DİPLOMA HEYECANI YAŞADI
Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi, 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında Bodrum Lisesinden Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesine dönüştürüldükten sonraki ilk mezunlarını verdi. Mezuniyet töreni okul bahçesinde 500'den fazla kişinin katılımıyla yapıldı.

Törene Bodrum Belediye Meclis Üyelerinden Mehmet Melengeç, Refik Ülgen, Seval Aktaş, Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Serdar Öner, Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Hüseyin Tekinay, Eğitim İş İlçe Başkanı Mustafa Okuducu ile mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.

Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Daha sonra hem kız hemde erkek öğrencilerin halk oyunları gösterileri gerçekleştirildi.

Okul Müdürü Mustafa Göral Erdem, mezun olan öğrencilere başarılar dileyerek başladığı konuşmasında, öğretmenlerin öğrencilerin gelişmelerine etki eden faktörlerin en önemlisi olduğunu, bunun bilincinde olarak birlikte çalıştıkları süre içinde kendilerine en iyiyi, en doğruyu ve en güzelini vermeye çalıştıklarını belirterek, mezun olan öğrencilerini çok özleyeceklerini söyledi.

Daha sonra Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Halil Yılmaz da bir teşekkür konuşması yaparak mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

Törenin sonunda mezun olan 206 öğrenci konfetiler eşliğinde kep atma heyecanı yaşadı. Gece, havai fişek gösterisi ve öğrencilerin topluca öğrenci andını okumasıyla sona erdi.