MHP BODRUM'DA ROZET TAKMA TÖRENİ...

MHP Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen rozet takma töreninde, Ressam Hatice...

MHP BODRUM'DA ROZET TAKMA TÖRENİ...
MHP Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen rozet takma töreninde, Ressam Hatice Güler Gönlübol’u MHP’li yapan parti rozeti takıldı.

Ressam Güler Gönlübol için düzenlenen rozet takma törenine MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran’ın yanı sıra İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Teşkilatı’nın çalışmalarına katkı sağlamak üzere Hatice Güler Gönlübol’un parti bünyesine katılmaya karar verdiğini belirten MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran, şöyle konuştu:

"Bundan sonra partimizin şerefli bir üyesi olarak, bu müthiş enerjisi ile, sanat birikimi ile ve hayat tecrübesi ile birlikte partimize elinden geldiği kadar destek olmaya karar vermiştir. Bugün huzurlarınızda ben kendisine bu anlamlı kararı vermesinin nişanesi olarak, partimizin rozetini takma şerefine nail olacağım" dedi.

Başaran, ressam Gönlübol’u MHP’li yapan parti rozetini taktı.
Tören sonrası bir açıklama MHP Bodrum İlçe Başkanı Başaran şunları söyledi:

“Sanata gönül vermiş olan ressamlarımızdan Güler Gönlübol hanımefendi, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bodrum İlçe Teşkilatına katılım sağlayarak çalışmalarımıza katkı verme azmi bizim Türk Milleti’ne hizmet etme aşkımızı ikiye katlamıştır. Bu doğrultuda kendisinin sanat birikimi ile kariyer birikimi ile insani birikimi ile ülkemizin içinde bulunduğu durumdan kendisine vazife çıkartarak, Türk Milleti’ni bütünlük içerisinde tutmayı ideoloji olarak benimsemesinden dolayı kendisine teşekkürü bir borç olarak biliyoruz. Herkesin huzurunda Güler Gönlübol Hanım efendiyi tebrik ediyor ve onun bize vermiş olduğu bu manevi desteği her zaman gönlümüzde taşıyacağımızı burada ifade ediyorum. Partimize hayırlı uğurlu olsun.”

Yıllardan bu yana Milliyetçi Hareket Partisi’ne sevgi beslediğini belirten Ressam Güler Gönlübol şunları söyledi:

"Oğlum için Konacık’tan bir ev almıştım. Sonra öğrendim ki oğlum gibi sevdiğim ve hizmet aşkı ile yanan Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun bu partinin üyesiymiş. Kısıtlı imkanlara rağmen böylesi çalışan bir başkana benimde bir katkım olsun diyerek, partiye kayıt oldum. Ayrıca MHP’yi seçmendeki diğer bir sebep ise; gerçek Türkiye Milliyetçisi olarak MHP’yi görüyorum. Gerçek milletini seven, bu ulusu seven tek parti olarak MHP’yi görüyorum. Bu bana heyecan veriyor, çünkü ben de öyleyim."